Witaj majowa jutrzenko!

2024-05-07

Z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja uczniowie klasy piątej, pod kierunkiem p. Anny Mazur, przygotowali apel, który miał przypomnieć jak ważnym dokumentem była dla ówcześnie żyjących obywateli Polski. Chociaż nie zagwarantowała upragnionej wolności, to dawała nadzieję na zmiany.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!