Jak leczyć zwierzęta?

2024-05-07

Klasy 3a i 3b gościły dziś p. Karolinę Boguszewską – lekarza weterynarii, która przybliżyła nam charakter swojej pracy. Opowiedziała nam, w jaki sposób odczytywać „język zwierząt” i sygnały, które nam wysyłają. Mogliśmy użyć stetoskopu, wysłuchać prawidłowego i zaburzonego rytmu serca i zrobić opatrunek. Bardzo dziękujemy za interesujące warsztaty.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!