Mamy już 33 lata i spory bagaż własnych doświadczeń.

Tworzymy szkołę, w której dobra atmosfera, szacunek do uniwersalnych wartości, wysoki poziom nauczania oraz szeroka oferta zajęć dodatkowych rozwijających różne umiejętności, talenty i zainteresowania, dają dobre podstawy do dalszego, harmonijnego rozwoju dzieci. Nasze działania dążą do kształtowania pozytywnych postaw i kompetencji społecznych naszych podopiecznych.

Oferta Edukacyjna

Rozszerzona, obszerniejsza i jakościowo lepsza. Autorskie programy pedagogiczne pozwalają na skuteczny proces nauczania i rozwijania własnych możliwości i zainteresowań uczniów. Większa ilość godzin na realizację m.in. j. polskiego, matematyki czy historii, oraz 25 godzin języka angielskiego w miesiącu i nauka drugiego języka od IV klasy. Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty wpisane są do tygodniowego planu zajęć.

Innowacje

Od klasy “0” uczymy nasze dzieci programowania w ramach innowacji “Kodowanie na dywanie”. Wprowadziliśmy zrównoważone prace domowe, aby dać uczniom więcej czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Dzięki skutecznym staraniom o dofinansowanie z programów Ministerstwa Edukacji i Nauki “Aktywna Tablica” i “Laboratoria Przyszłości” możemy prowadzić ciekawe i atrakcyjne zajęcia z wykorzystaniem okularów VR, tablic multimedialnych, długopisów 3D i drukarki 3D. Wprowadziliśmy sposób pracy projektowej EduScrum.

Integracja

Wyspecjalizowana, doświadczona kadra pedagogiczna, która traktuje każdego ucznia podmiotowo i podchodzi do niego  w sposób indywidualny. Dostęp do specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu nasi uczniowie od najmłodszych klas poprawiają percepcję wzrokowo-ruchową, umiejętności poznawcze i koncentrację. Tylko nasza placówka jest w posiadaniu tak znaczącego urządzenia jakim jest Smart Fit. Dysponujemy również uwielbianą przez dzieci Salą Doświadczania Świata, w której zmysły pobudzane są efektami dźwiękowymi, świetlnymi i dotykowymi, co daje wyciszenie, relaks, poczucie zaufania i odprężenia.

Patrzymy w przyszłość i chcemy się do niej dobrze przygotować. Pamiętamy przy tym, że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i ma prawo
do wyboru własnej drogi życiowej.