Nic cenniejszego niż wolność

2024-05-08

8 maja 1945 roku zakończyła się druga wojna światowa. Z tej okazji klasy VIA i VIB przygotowały głęboko poruszający i niezwykle wzruszający spektakl, przypominający jak niewyobrażalnie trudna była droga Polaków do wolności i jak wielu musiało zapłacić za nią najwyższą cenę.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!