Z widokiem na góry

2024-05-28

W poprzednim tygodniu klasy 4-8 pojechały na wyczekiwaną zieloną szkołę. Tym razem obraliśmy kierunek południowy i zwiedzaliśmy tereny Karkonoszy. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy na bogato, zwiedzając kopalnię złota w Złotym Stoku. Drugiego dnia pojechaliśmy do miasta Adrspach w Czechach zobaczyć Skalne Miasto. Trzeciego dnia byliśmy w Kudowie Zdroju, gdzie mieliśmy grę terenową w Parku Zdrojowym, oraz małą podróż w czasie w muzeum zabawek. Ostatniego dnia eksplorowaliśmy zakątki rynku w Polanicy Zdroju podczas gry miejskiej szlakiem minerałów.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!