Surykatki bez tajemnic

2023-09-19

Dziś w naszych szkolnych progach powitaliśmy dwie surykatki. Pani Natalia w ciekawy sposób opowiedziała nam o ich życiu i przystosowaniu do naturalnych środowisk w których wystepują. Uczniowie ( i nie tylko) mieli możliwość zadania różnych pytań i pogłaskania zwierząt.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!