Misie, misiaczki, misiunie

2023-09-19

Pluszowy miś – zabawka, przytulanka, przyjaciel. Dla każdego oznacza coś innego, ale w każdym budzi miłe skojarzenia. Jedne nowe a inne starsze, towarzyszące nam od pierwszych dni naszego życia Wszystkie przyszły z nami do szkoły, żeby uprzyjemnić pierwsze dni nauki.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!