Kopernik i piernik

2023-09-22

W dniach 21.09-22.09. Klasy 2-5 były na wycieczce w Toruniu. Pierwszego dnia odwiedzilismy Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie, zwiedziliśmy piękną toruńską starówkę oraz obejrzeliśmy niezwykły film „Makrokosmos”. Drugiego dnia przenieśliśmy się do średniowiecznego warsztatu, gdzie każdy z nas miał okazję stworzyć własny smakołyk, z którego słynie Toruń. Nasz inspirujący wyjazd zakończyliśmy w domu najsłynniejszego polskiego astronoma, gdzie poznaliśmy jego nadzwyczajną historię.
Podziękowania dla Biura Podróży Fokus – wycieczki szkolne i firmowe 🙂

Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu!