Spotkanie z alpakami

2023-03-09

Alpaki to jedne z tych zwierząt, które chyba w każdym wzbudzają pozytywne emocje. Te spokojne, mięciutkie, parzystokopytne ssaki o dużych oczach, które cierpliwie czekały aż ich opiekun opowie wszystkie ciekawostki na ich temat, pozwoliły się głaskać i nakarmić wszystkim naszym uczniom. Jak widać na zdjęciach, ich wizyta sprawiła dzieciom ogromną przyjemność.

szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!