Spotkanie z alpakami

2023-03-09

Alpaki to jedne z tych zwierząt, które chyba w każdym wzbudzają pozytywne emocje. Te spokojne, mięciutkie, parzystokopytne ssaki o dużych oczach, które cierpliwie czekały aż ich opiekun opowie wszystkie ciekawostki na ich temat, pozwoliły się głaskać i nakarmić wszystkim naszym uczniom. Jak widać na zdjęciach, ich wizyta sprawiła dzieciom ogromną przyjemność.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!