Ósmoklasiści z perspektywami

2023-03-15

Ósmoklasiści są już na ostatniej prostej. Po kilku egzaminach próbnych przyszedł czas na zapoznanie się z ofertą szkół średnich. W miniony piątek pojechali do Warszawy aby wziąć udział w XXXIX Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2023 zorganizowanym w Hali EXPO XXI. Mamy nadzieję, że to doświadczenie pomoże im podjąć jedną z ważniejszych decyzji w ich życiu.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!