Sensoplastyka w IIb

2023-03-01

Sala klasy IIb zmieniła dzisiaj swoje oblicze. Ławki musiały ustąpić miejsca grubej folii, na której uczniowie stworzyli aksamitną masę, z której powstawały różne ciekawe dzieła. Podczas dwugodzinnej pracy, angażującej jednocześnie kilka zmysłów (i kończyn), dzieci świetnie się bawiły, integrowały i brudziły, w myśl powiedzenia „brudne dzieci to szczęśliwe dzieci”.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!