Rycerze?! Nie wierzę!

2023-12-07

Wczoraj naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście – przedstawiciele Bractwa Historycznego Karin, którzy zabrali nas w niezwykłą podróż do czasu Mieszka I i jego syna Bolesława Chrobrego. Zafascynowani uczniowie słuchali opowieści o czasach pierwszych Piastów, a niektórzy mieli niepowtarzalną okazję wcielić się w postaci znane z podręczników historii.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!