Czary Świętego Mikołaja

2023-12-07

Boże Narodzenie już wkrótce a w naszej szkole już czuć ich przedsmak. W mikołajkowy poranek do naszych najmłodszych uczniów przybył Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą worek pełen fantastycznych prezentów. Dodatkową atrakcją podczas tej wizyty był pokaz eksperymentów z suchym lodem.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!