Rozstrzygnięcie eko konkursu

2023-05-16

W dniu 14 maja w Miejskiej Bibliotece w Milanówku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w eko konkursie pt. „Tajna misja Szczurka Jurka”, w którym to jedną z głównych nagród otrzymała Aleksandra Wach z klasy IIa zaś wyróżnienie przyznano Celince Chałotowskiej również z klasy IIa. Obu dziewczynkom serdecznie gratulujemy!!!

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!