Pyszny, deszczowy dzień

2023-05-16

„Podczas deszczu dzieci się nudzą..” ale nie u nas w szkole 🤗
Dziękujemy p.Paulinie Iskrzyńskiej ( mamie Leona z 2b, która z zawodu jest cukiernikiem) za przeprowadzenie warsztatów kulinarnych w kl.0-3. Dzieci dowiedziały sie czego dotyczy praca cukiernika oraz wykonały muffinki marchewkowe, zrobiły przekładane wafle i ozdobiły babeczki czekoladowe. Było głośno i smacznie 😘

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!