Kiedy ósmoklasiści pisali egzaminy…

2023-05-26

…nasi młodsi uczniowie wzięli udział w wycieczce edukacyjno-poznawczej. Atrakcji było moc, począwszy od staropolskiego powitania chlebem, poprzez zwiedzanie zagrody, zajęcia w piekarni, przejażdżkę wozem traperskim, zwiedzanie młyna wodnego, pokaz sztuki kowalskiej aż po słodki poczęstunek, kiełbaski, zabawy ruchowe i dyskotekę.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!