Podróż w czasie

2023-04-27

Uczniowie klas 5a i 5 b prezentowali dziś swoją pracę wykonaną w ramach projektu na lekcji historii. Ich zadaniem było wyobrażenie sobie, że zasnęli we własnym łóżku, a następnego dnia rano obudzili się w średniowieczu. Uczniowie przebrani w stroje przybliżające wybraną przez siebie postać opowiadali, kim są, co ich spotkało i jak spędzili dzień, zanim obudzili się i powrócili do swoich czasów.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!