Za kulisami Teatru Narodowego

2023-04-27

Uczniowie klas piątych mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć to, co zwykle jest niewidoczne dla oczu a mianowicie to co kryje się na scenie i poza nią, kiedy gasną światła i opada kurtyna Teatru Narodowego w Warszawie. Podczas wizyty uczniowie zobaczyli elementy scenografii do przedstawienia Baron Munchhausen, obejrzeli kilka rodzajów scen, wysłuchali wielu ciekawostek oraz zakulisowych tajników.

szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!