Za kulisami Teatru Narodowego

2023-04-27

Uczniowie klas piątych mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć to, co zwykle jest niewidoczne dla oczu a mianowicie to co kryje się na scenie i poza nią, kiedy gasną światła i opada kurtyna Teatru Narodowego w Warszawie. Podczas wizyty uczniowie zobaczyli elementy scenografii do przedstawienia Baron Munchhausen, obejrzeli kilka rodzajów scen, wysłuchali wielu ciekawostek oraz zakulisowych tajników.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!