Nie ma planety „B”

2023-04-20

Jednym z najważniejszych zagadnień współczesności jest ochrona środowiska naturalnego. Dbanie o czyste powietrze, łąki czy lasy oraz ochrona zwierząt i roślin powinny być obecnie naszym priorytetem. Mamy przecież jedną, nadającą się do życia planetę, której „święto” obchodzimy 22 kwietnia. Tego dnia zwracamy uwagę na konieczność segregacji śmieci, recyklingu, zmniejszania ilości plastiku w codziennym funkcjonowaniu oraz korzystania z ekologicznych środków lokomocji itp.

szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!