Rocznica powstania w getcie warszawskim

2023-04-19

Uczniowie naszej szkoły włączyli się dziś w ogólnopolską akcję społeczno – edukacyjną „Żonkile”, zorganizowaną przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Akcja związana z upamiętnieniem 80. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży wydarzeń z 19 kwietnia 1943 roku oraz uczczenie pamięci o walczących i cywilach.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!