Jesień malowana talentami

2023-11-21

Na dworze śnieg, a w naszej szkole dalej trwa złota polska jesień. Oto kilka kadrów z tego, co działo się podczas jesiennego pikniku przy ul.Spacerowej 3 w Milanówku. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy tego dnia zagościli w naszych skromnych progach, miło spędzili czas. Jednocześnie dziękujemy każdemu z osobna, kto włączył się w organizację szkolnego pikniku.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!