Zapraszamy na piknik

2023-11-13

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy nas znają lub którzy chcieliby nas poznać na piknik jesienny pt. „Złota polska jesień malowana naszymi talentami”. Będziemy otwarci od 10.00 do 13.00, a wśród atrakcji czekają: kawiarenka na chłodne dni, jesienne bukiety, kolorowe warkoczyki, foto budka, gry bez prądu i wiele innych. W trakcie naszego pikniku będzie można zbierać stempelki i otrzymać miłą niespodziankę.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!