Wycieczka do Twierdzy Modlin

2023-10-25

Wybudowana u zbiegu rzek: Wisły, Narwi i Wkry, z polecenia Napoleona, Twierdza Modlin była celem wycieczki uczniów klas VII i VIII. Historia samej Twierdzy jak i jej żołnierzy jest niezwykle ciekawa i fascynująca. Opowieść o Baśce Murmańskiej – niedźwiedziu polarnym, który „służył” w Modlinie jest równie zadziwiająca co wzruszająca. Zwiedzanie budynków i bunkrów, przemierzanie tuneli i korytarzy podziemnych, były bardzo emocjonujące, a widoki z czerwonej wieży zachwycające.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!