Szkoła na wesoło

2023-10-15

Z okazji święta wszystkich uczniów i pracowników szkoły klasy VIA i VIB przygotowały lekki i zabawny zestaw scenek szkolnych, które nie tylko rozśmieszyły najmłodszych widzów, ale też pokazały tym starszym, że nie wszystko trzeba brać zbyt serio, a najlepszym rozwiązaniem problemu może być nasz szczery uśmiech.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!