Śniadanie na trawie

2024-06-11

W sobotę 08.06. odbył się piknik rodzinny organizowany przez naszą społeczność szkolną. Jak co roku była to bardzo udana impreza. Tematem przewodnim było „Śniadanie na trawie”. Oprócz bogato zastawionych stołów i serwowanej kiełbaski z grilla, na gości czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: robienie tatuaży i warkoczyków, warsztaty kreatywne i przyrodnicze, stoisko rycerskie oraz loteria. Każda aktywność cieszyła się dużym powodzeniem. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!