Góry Świętokrzyskie dla najmłodszych

2024-06-04

Fotorelacja z wycieczki kl.0-3 w Góry Świętokrzyskie. Pierwszego dnia weszliśmy na Łysą Górę, zwiedziliśmy klasztor położony na Świętym Krzyżu w Nowej Słupii oraz poznaliśmy życie ludzi w Średniowieczu odwiedzając Skansen Wsi Kieleckiej. Drugiego dnia pogoda spłatała nam figla, witając nas deszczem, więc ruiny Zamku w Chęcinach oglądaliśmy z okien autokaru, poznając jednocześnie historię tego miejsca. W Centrum Nauki Leonardo Da Vinci uczniowie poznali wiele zagadnień z dziedziny nauki, medycyny i przyrody. Niesamowite wrażenia zrobiła na wszystkich Jaskinia Raj oraz Dąb Bartek, którego historię przybliżył nam Pan że Straży Leśnej

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!