Nie takie muzeum straszne…

2022-11-21

Muzeum Narodowe to jedno z tych miejsc, w którym można czuć się zagubionym z powodu ogromu przestrzeni oraz ilości dzieł i eksponatów jakie się tam znajdują. Aby ośmielić naszych uczniów i ułatwić im odbiór sztuki, nasza polonistka – p. Magda przygotowała dla nich zestaw ciekawych zadań. Krążąc między rzeźbami, obrazami i artefaktami zdobywali nowe wiadomości, poznawali wspaniałe dzieła sztuki z różnych epok i odkrywali wiele nieznanych faktów o ich autorach.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!