Bal u Andrzeja

2022-11-30

Imieniny Andrzeja, znane wszystkim jako andrzejki, są w naszej szkole okazją do integrowania się uczniów. Przygotowane przez klasę IV „wróżby”, a raczej ich współczesne interpretacje, stały się okazją do wspólnej zabawy i żartów a także radosnego poznawania zwyczajów ludowych naszych przodków.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!