Kochana Babciu, Kochany Dziadku

2023-01-21

W dniach 19. i 21. stycznia klasy „O”, IA, IIA i IIB ochoczo zaprezentowały się w zabawnym a jednocześnie wzruszającym montażu słowno-muzycznym, przygotowanym specjalnie dla Babć i Dziadków. Oprócz występu, na ukochanych seniorów, czekały własnoręcznie przygotowane prezenciki oraz słodki poczęstunek.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!