Z irlandzkim akcentem

2024-03-19

Zielony to kolor kojarzący się z wiosną, nadzieją, szczęściem a naszym uczniom również z dniem św. Patryka, który wywodzi się z Irlandii. Symbolicznymi obchodami dnia św Patryka zajęły się panie nauczycielki uczące języków angielskiego i hiszpańskiego. Było wesoło i… zielono.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!