W Domu Pracy Twórczej

2023-06-19

16.06. klasy 0-4 były na wycieczce w Domu Pracy Tworczej „Granica” w Kampinosie. W pięknych okolicznościach przyrody uczniowie wzięli udział w grze terenowej, wykonali kule kąpielowe oraz aktywnie uczestniczyli w warsztatach sensoryczno-muzycznych. Po dawce wrażeń dla ducha, było też coś dla ciała- kiełbaska z ogniska 😊 na pewno wrócimy w to miejsce…🥰

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!