Święto wiary i nadziei

2022-11-05

Narodowe Święto Niepodległości to dzień niezmiernie ważny dla każdego Polaka. Jest to rocznica wydarzenia szczególnego w dziejach naszego kraju. Po 123 latach okupacji Polacy odzyskali wolność, za sprawą pokoleń ludzi, którzy nie stracili wiary i nadziei, oraz wystarczyło im siły i odwagi, aby dokonać niemożliwego. Właśnie o tym przypomnieli nam uczniowie klasy VI podczas swojego uroczystego występu, przygotowanego pod kierunkiem p. Anity.

szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!