Święto wiary i nadziei

2022-11-05

Narodowe Święto Niepodległości to dzień niezmiernie ważny dla każdego Polaka. Jest to rocznica wydarzenia szczególnego w dziejach naszego kraju. Po 123 latach okupacji Polacy odzyskali wolność, za sprawą pokoleń ludzi, którzy nie stracili wiary i nadziei, oraz wystarczyło im siły i odwagi, aby dokonać niemożliwego. Właśnie o tym przypomnieli nam uczniowie klasy VI podczas swojego uroczystego występu, przygotowanego pod kierunkiem p. Anity.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!