Spotkanie z Agnieszką Frączek

2023-05-08

Dziś w naszej szkole niecodzienne spotkanie. Odwiedziła nas p. Agnieszka Frączek – autorka wielu książek dla dzieci, doktor habilitowany językoznawstwa, germanistka i leksykograf. Z wielką pasją opowiedziała nam o swojej pracy pisarskiej. Po autorskim spotkaniu dzieci miały możliwość zakupienia książek wraz z imienną dedykacją.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!