Ryż beż tajemnic

2023-10-03

Lekcje geografii w naszej szkole nigdy nie są nudne. Dzięki wsparciu i umiejętnościom kulinarnym Pani Marty, uczniowie klasy 8, przy okazji omawiania tematu o Japonii degustowali sushi, słuchali wykładu o ryżu i jego zastosowaniu, przynosili własne ryżowe potrawy i przygotowywali ryżowe prezentacje.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów
na rok szkolny 2024/2025.

Dowiedz się więcej
szkoła

Szukasz szkoły
dla twojego dziecka?

Szukasz szkoły, która kompleksowo zajmie się Twoim dzieckiem, oraz zapewni mu optymalny i harmonijny rozwój, z poszanowaniem jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, rozwijającej kompetencje społeczne i umiejętności praktycznego myślenia, kształtującej uniwersalne postawy, utrwalającej właściwe wzorce, gdzie dziecko czuje się bezpieczne, wartościowe i szanowane? 

Zapraszamy!