Sobotnia podróż dookoła świata

W ubiegłą sobotę w Fieldorfie odbył się nasz listopadowy piknik. W tym roku sale zmieniliśmy w kontynenty!

Pierwszoklasiści zabrali nas do kolorowej Europy. Z drugoklasistami zwiedziliśmy gorącą Afrykę. W Azji klasy trzecia i czwarta częstowały nas

wyśmienitym sushi, a w sali obok mogliśmy wziąć udział w eksperymentach naukowych. Na śnieżnobiałej Antarktydzie piątoklasiści zgotowali gościom ciepłe powitanie. Mimo mrozu, dotarliśmy do Ameryki Północnej, gdzie w Strefie 51 można było zobaczyć istotę pozaziemską lub poddać się tajnym testom wykrywania oryginalnego napoju znanej marki… W Ameryce Południowej pałaszowaliśmy lamy  i alpaki (ciasteczka!), zdobywaliśmy złoto i dowiadywaliśmy się, jak pomóc puszczy amazońskiej. Australijskie kangury z ósmej klasy poddały swoich gości niezwykłemu testowi wytrzymałości smaku vegemite… Na szczęście tuż obok, w międzykontynentalnej kawiarence można było spróbować czegoś nieco bardziej tradycyjnego!

Uff… Podróż dookoła świata w niecałe trzy godziny? Jak widać, to możliwe!

Scroll Up