Konkurs! Czym jest dla mnie moja szkoła?

Nasza szkoła organizuje konkurs ,,Czym jest dla mnie moja szkoła- szkoła, nauczyciele, koledzy, nauka” Do wygrania cenne nagrody! Szczegóły w dalszej części wpisu.

Szkoła ogłasza konkurs pt. ,,Czym jest dla mnie moja szkoła?- szkoła, nauczyciele, koledzy, nauka.”

Forma pracy jest w 100% dowolna. Liczy się kreatywność! Prace plastyczne wykonane muszą zostać w formacie minimum A4. Filmy, zdjęcia lub nagrania dostarczone muszą być na pendrive lub wysłane na maila: konkurs_szkolamilanowek@o2.pl

Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora, klasą oraz tytułem pracy. Wszystkie prace prosimy dostarczać do pana Kuby.

Prace należy złożyć do 8 grudnia. W dniach 10-17 grudnia odbędzie się głosowanie na Facebooku szkoły w celu wybrania pracy, która otrzyma ,,Nagrodę publiczności”.

Do 22 grudnia 2017 roku nastąpi ogłoszenie głównej nagrody oraz nagrody publiczności.

Prace muszą być oddawane indywidualnie, nie będą przyjmowane prace grupowe.