Dbamy o jak najlepszy
rozwój twojego dziecka

Oferujemy wysoki poziom nauczania, bogaty wybór zajęć pozalekcyjnych oraz przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce.

Rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Poznaj naszą bogatą ofertę dotyczącą zajęć i wydarzeń.

Mamy już 33 lata i spory bagaż doświadczeń.

Rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Poznaj naszą bogatą ofertę dotyczącą zajęć i wydarzeń.

Mamy już 33 lata i spory bagaż doświadczeń.

Mamy już 33 lata i spory bagaż własnych doświadczeń.

Staramy się tworzyć szkołę, w której dobra atmosfera, szacunek do uniwersalnych wartości, wysoki poziom nauczania oraz szeroka oferta zajęć dodatkowych rozwijających różne umiejętności, talenty i zainteresowania, dają dobre podstawy do dalszego harmonijnego rozwoju dzieci.

Szkoła Milanówek

Rodzice

Poniżej znajdą Państwo odnośniki do obszernych informacji na temat funkcjonowania naszej szkoły i utrzymywania kontaktu między nauczycielami a rodzicami.

Rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2024/2025.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu umówienia się na spotkanie podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 24.02.2024r.

Uczniowe

Chcesz sprawdzić, jaki jest plan lekcji dla twojej klasy? A może chciałbyś przystąpić do wybranego koła zainteresowań? Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na te i inne tematy.

Dyżur dla rodziców

Dyrektor Agnieszka Gontarczyk